ПРО НАС

“Твоя підпільна гуманітарка” — це просвітницький проєкт перекладачів та літераторів Євгена Ліра, Катерини Дудки і Остапа Українця. Наш фокус — популяризація гуманітарних дисциплін. На цьому сайті можна придбати книжки нашого видавництва та почитати текстові варіанти деяких відео, якщо дивитись ютуб — це не ваше.

У наших планах – публікувати популярне мовознавство, літературознавство, культурологію, етнологію і фольклористику. Якщо на сайті наразі немає інформації, яка вас цікавить – поверніться через деякий час. Якщо вас цікавить співпраця – пишіть на нашу фейсбук-сторінку (щодо ютуб-каналу) та електронну пошту (щодо видавництва).

Можливі формати співпраці:

Публікація авторських текстів — розвідки, дослідження, науково-популярні книжки та збірки есеїв пов’язані з мовознавством, літературознавством, культурологією, фольклористикою, етнологією та етнографією чи кросдисциплінарні тексти із використанням гуманітарних концепцій та методів.

Публікація перекладних текстів — будь-які тексти, пов’язані зі згаданими дисциплінами. На жаль, наразі можемо працювати з текстами, які перебувають у public domain або під ліцензією CC BY 4.0. Сподіваємось, у майбутньому це обмеження зникне.

Антології класичних текстів, об’єднаних авторською концепцією та науково-популярним коментарем.

Візуальні видання, пов’язані з нашим профілем.